Lezzeti Takip Edin
ÇIK
 

HAKKIMIZDA

Geçmişten bugüne süregelen lezzet yolculuğumuzu sizinle paylaşmak istedik.
q

2012

Kısa Açıklama gelecek

q

2014

Kısa Açıklama gelecek

q

2018

Kısa Açıklama gelecek


HİKAYEMİZ

Öncelikle küçük ama sevimli minibüsümüzden bu güne kadar desteklerinizi bizden esirgemediğiniz için sizlere teşekkürü borç biliriz. Siz “evet” dediniz biz yürüdük; siz “beğendiniz” biz Karaman'a açıldık ve siz “takdir ettiniz” biz Türkiye'ye açılma gayreti içine girdik. 2012 yılında ÖZLEM KÖFTE KOKOREÇ adıyla küçük bir dolmuşla başladığımız bu lezzet yolculuğunu, 2014 yılında 1000 metre kare bir mekâna taşıyarak 30 personel ile lezzet yolculuğumuza buradan devam ettik.

Bu lezzet yolculuğumuz kurumsallaşmaya kadar geldi. Markamızı ve lezzetimizi tescil ettirerek NAZİF KARA KÖFTE KOKOREÇ olarak bu yolculukta “franchise” sistemiyle tüm ülkeye taşımaya karar verdik. Firmamız, o günlerden kalan ruhla ve desteğinizle sizlere daha iyiyi, daha kaliteliyi sunmak için çalışarak bugünlere gelmiştir. Karaman'da tadının bile bilinmediği “kokoreçi” gün geçtikçe müşterilerimize sevdirdik. Bu sebepledir ki kokoreç bizim işimizdir. Amacımız Karaman'da “Nazif KARA Köfte ve Kokoreç” adıyla başlayan bu lezzet durağını, tüm yurda ulaştırarak bu durakta herkesi misafir etmek.

İşletmemizde tüm ürünlerimiz, kendi alanında yetişmiş ustalarımız tarafından itina ile hazırlanıp beğeninize sunulmaktadır. Çünkü “hizmet anlayışımız ve kalitemiz” sizlerin de katkılarıyla tamamen firmamıza ait olan üretim tesisinde Sağlık Bakanlığından “onaylı” ve “kontrollü” bir üretim gerçekleştirerek sizler için hazır hale getiriliyor. Sizlere her zaman kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş müessesemiz adına bize ileteceğiniz tüm eleştiri ve temennileriniz işletmemiz tarafından dikkatlice değerlendirilecektir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına olumlu veya olumsuz eleştirilerinizi lütfen bize iletiniz.