Lezzeti Takip Edin
ÇIK
 

HAKKIMIZDA

Geçmişten bugüne süregelen lezzet yolculuğumuzu sizinle paylaşmak istedik.
q

2018

Konya Bosna'da açılan ilk franchise bayimiz


HİKAYEMİZ

Gıda ve Restoran sektöründe hizmet veren ÖZLEM KÖFTE KOKOREÇ 2012 yılında NAZİF KARA Tarafından küçük bir dolmuşla Karaman’da kuruldu. 2014 yılında 1000 metre karelik bir alan kurarak 30 personel ile lezzet yolculuğumuza kaldığı yerden büyük bir aşk ile devam ettik. Bu lezzet yolculuğumuzda Karaman şubemizi büyüterek 10.000 m2 bir alanda 4 farklı işletme daha ilave ederek hizmet vermeye devam ediyoruz. Aynı zamanda Konya/Bosna şubemizide açarak lezzet ağımızı genişletmeye başladık. Markamızı ve lezzetimizi tescil ettirerek NAZİF KARA KÖFTE KOKOREÇ olarak bu yolculukta “franchise” sistemiyle tüm ülkeye taşımaya karar verdik. Firmamız, o günlerden kalan ruhla ve desteğinizle sizlere daha iyiyi, daha kaliteliyi sunmak için çalışmaya her zaman devam etmiştir. Karaman'da tadının bile bilinmediği “kokoreci” usta karışımlarımız ile gün geçtikçe müşterilerimize sevdirdik.

İşletmemizde tüm ürünlerimiz, kendi alanında uzmanlaşmış ustalarımız tarafından özenle hazırlanıp, Gıda mühendislerimiz tarafından titizlikle denetlenerek beğeninize sunulmaktadır. Çünkü “hizmet anlayışımız ve kalitemiz” sizlerin de katkılarıyla üretim tesisimizde Sağlık Bakanlığından “onaylı” ve “kontrollü” bir üretim gerçekleştirerek sizler için hazır hale getirilmektedir.

Sizlere her zaman kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş müessesemiz adına bize ileteceğiniz tüm eleştiri ve temennileriniz işletmemiz tarafından dikkatlice değerlendirilecektir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına olumlu veya olumsuz eleştirilerinizi lütfen bize iletiniz.VİZYONUMUZ

2012 de başlayan 10 yıllık bu lezzet serüvenini, Kurumsal alt yapımız ile en kısa sürede lezzetlerimizi tüm illerimizde sunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Nazif Kara Köfte ve Kokoreç kurumsal yapılanma ile hizmet verdiğimiz tüm şubelerimizde taze ve güvenilir lezzetleri, hızlı ve hesaplı şekilde sunarak müşteri memnuniyeti sağlamak.